Bli kjent med noen av våre ansatte

 

 

 

 

Fagpersoner

Oddbjørn Hasle-Finstad

Faglig leder & HMS rådgiver

oddbjorn@gronnjobb.no

(+47) 412 18 590

Peter Sund

Business Development Manager, Miljøkonsulent & HMS-verneingeniør

peter@gronnjobb.no

(+47) 920 48 430

Ann Kristin Røssel

HMS-rådgiver

anki@gronnjobb.no

(+47) 901 82 502

Vera Ulriksen Norén

Autorisert helsesekretær

vera@gronnjobb.no

(+47) 69 33 66 11

May Britt Søland

Bedriftsfysioterapeut & HMS rådgiver

maybritt@gronnjobb.no

(+47) 406 95 051

Linn Ulvøy

Coach

linn@gronnjobb.no

(+47) 472 52 725

Linda Andresen

HMS-rådgiver & bedriftssykepleier

linda@gronnjobb.no

(+47) 954 62 854

Viet Quoc Phung

HMS-rådgiver

viet@gronnjobb.no

(+47) 482 41 657

Trineline Joramo-Hustvedt

BHT-koordinator & sykepleier

trineline@gronnjobb.no

(+47) 973 45 323

Pernilla Elverhøi

Naprapat

pernilla.elverhoi@gronnjobb.no

Linda Nilsen

HMS-rådgiver

linda.nilsen@gronnjobb.no

Anders Brunvoll

HMS-rådgiver

anders.brunvoll@gronnjobb.no

Jenni Marie Bjørnstad Johannessen

HMS-rådgiver

jennimarie@gronnjobb.no

Freddy Andersen,

HMS-rådgiver

freddy.andersen@gronnjobb.no

(+47) 994 25 730

Charlotte Haugene

HMS-rådgiver

charlotte.haugene@gronnjobb.no

(+47) 976 18 626

Aslaug Lindstad

HMS-rådgiver

aslaug.lindstad@gronnjobb.no

(+47) 976 11 758


Kundebehandling og administrasjon

Camilla Larsen

Leder for kundebehandling

camilla@gronnjobb.no

Marielle Mathiassen

Customer Success Manager

marielle@gronnjobb.no

Alexandra Knoph

Customer Success Manager

Alexandra.Knoph@gronnjobb.no

Fredrik Nilsen

Customer Success Manager

fredrik@gronnjobb.no

Therese Maylinn Dahlstrøm

Customer Success Agent

therese@gronnjobb.no

Ida Årum

Customer Success Manager

ida@gronnjobb.no

Suzanne Svensen

Customer Success Agent

suzanne@gronnjobb.no

Miriam Rustad

Administrasjonsmedarbeider

miriam.rustad@gronnjobb.no

Maja Viervoll

Customer Success Manager

maja@gronnjobb.no

(+47) 944 48 295

Therese Jeanette Haug

Customer Success Manager

therese.haug@gronnjobb.no

(+47) 959 60 752

 

Salg og marked

Tore Bjørn Johnsen

Salgsleder

tb@gronnjobb.no

(+47) 977 15 171

Preben Thorbjørnsen

Salgsleder

preben@gronnjobb.no

Christer Marthinsen

Salgsrådgiver

christer.marthinsen@gronnjobb.no

(+47) 973 40 355

Lars Kvitle

Salgsrådgiver

lars.kvitle@gronnjobb.no

(+47) 973 39 736

Pezhman Husseini

Salgsrådgiver

pezhman@gronnjobb.no

(+47) 973 40 635

Christer Johansen

Salgsrådgiver

christer.johansen@gronnjobb.no

(+47) 973 40 014

Christine Jensen

Salgsrådgiver

christine.jensen@gronnjobb.no

(+47) 973 38 923

Jan Erik Sælevik

Salgsrådgiver

jan.erik.salevik@gronnjobb.no

(+47) 973 40 652

Abdallah Idris

Salgsrådgiver

idris@gronnjobb.no

Herman Kvalheim

Salgsrådgiver

herman@gronnjobb.no

(+47) 973 39 275

Alexander Johnsen

Salgsrådgiver

alexander.johnsen@gronnjobb.no

Thomas Meyer Simonsen

Salgsrådgiver

thomas.simonsen@gronnjobb.no

Mats Skolemestra

Salgsrådgiver

mats.skolemestra@gronnjobb.no

Camilla Sundstrøm

Salgsrådgiver

camilla.sundstrom@gronnjobb.no

Linn Christin Haugerud

Salgsrådgiver

linn.Haugerud@gronnjobb.no

Simon Olsen

Kommunikasjonsrådgiver

simon.olsen@gronnjobb.no

(+47) 938 11 726

Cecilie Henriksen

Digital markedsfører

cecilie@gronnjobb.no

Ann Helen Fossheim

Digital markedsfører

ann.helen@gronnjobb.no

Petter Jacobsen

Videoprodusent

petter@gronnjobb.no

Dina Tømmervik

Grafisk designer

dina@gronnjobb.no

Joachim Gustavsen

Avd. leder, Salg og Marked

joachim@gronnjobb.no

(+47) 922 90 699

 

Produkt

Kristin Rostad

Produkteier

kristin@lyonfuture.no

Martin Myhrstuen

Teknisk Ansvarlig

martin.myhrstuen@lyonfuture.no

Geir Vattekar

Systemutvikler

geir@lyonfuture.no

Anders Bjørnstad Strandseter

Systemutvikler

anders@lyonfuture.no

Mathias Andersen

Systemutvikler

mathias@lyonfuture.no

Rene Leonard Aasen

Front End Utvikler

rene.Aasen@lyonfuture.no

Gine Marie Jonassen

Produktansvarlig Fagbank

gine@gronnjobb.no

(+47) 452 80 134


Forretning

Dan Mario Røian

Daglig leder

dmr@gronnjobb.no

Tommy Westlie

Styreleder

tommy@gronnjobb.no

Hans Henrik Skaug

Økonomisjef

hanshenrik@gronnjobb.no

Sonja Urke Lauritzen

Rekruttering & Employer Branding

sonja.lauritzen@gronnjobb.no

Mona Schau

People & Culture Manager

mona.schau@gronnjobb.no

Bjørn Drange

COO

bjorn.drange@gronnjobb.no

Karriere i Grønn Jobb

På Grønn Jobb jobber det alt fra selgere, utviklere, designere, markedsførere, forretningsutviklere, fagpersoner og kreative sjeler.

BLI MED PÅ LAGET

Grønn Jobb Fagblogg

Vi har mange års erfaring innen arbeidsmiljø. Få med deg våre tips og nyheter, og bli oppdatert på HMS og ledelse ved å følge vår blogg. 

LES BLOGGEN VÅR
Mail ikon.svg
Send oss en mail

post@gronnjobb.no

Telefon ikon.svg
Ring oss

+47 69 79 11 30