Fagpersoner

Oddbjørn Hasle-Finstad

Faglig leder & HMS rådgiver

oddbjorn@gronnjobb.no

(+47) 412 18 590

Peter Sund

Business Development Manager, Miljøkonsulent & HMS-verneingeniør

peter@gronnjobb.no

(+47) 920 48 430

Ann Kristin Røssel

HMS-rådgiver

anki@gronnjobb.no

(+47) 901 82 502

Vera Ulriksen Norén

Autorisert helsesekretær

vera@gronnjobb.no

(+47) 69 33 66 11

May Britt Søland

Bedriftsfysioterapeut & HMS rådgiver

maybritt@gronnjobb.no

(+47) 406 95 051

Linn Ulvøy

Coach

linn@gronnjobb.no

(+47) 472 52 725

Patrick Normann

Bedriftslege

patrick.normann@gronnjobb.no

Linda Andresen

HMS-rådgiver & bedriftssykepleier

linda@gronnjobb.no

(+47) 954 62 854

Trineline Joramo-Hustvedt

BHT-koordinator & sykepleier

trineline@gronnjobb.no

(+47) 973 45 323

Pernilla Elverhøi

Naprapat

pernilla.elverhoi@gronnjobb.no

Hanne Blaasvær Stangnes

Bedriftssykepleier

hanne.stangnes@gronnjobb.no

Bente Bysting Alvær

Bedriftssykepleier

bente.alvaer@gronnjobb.no

Linda Nilsen

HMS-rådgiver

linda.nilsen@gronnjobb.no

Anders Brunvoll

HMS-rådgiver

anders.brunvoll@gronnjobb.no

Eli-Sofie Moe Fredriksen

HMS-rådgiver

eli-sofie.fredriksen@gronnjobb.no

Freddy Andersen,

HMS-rådgiver & Miljøkonsulent

freddy.andersen@gronnjobb.no

(+47) 994 25 730

Charlotte Haugene

HMS-rådgiver

charlotte.haugene@gronnjobb.no

(+47) 976 18 626

Linn Sandbæk-Skjørten

HMS-rådgiver

linn.sandbaek-skjorten@gronnjobb.no

Lill-Marie Gunnersen

HMS-rådgiver

lill.gunnersen@gronnjobb.no


Kundebehandling

Camilla Larsen

Leder for kundebehandling

camilla@gronnjobb.no

Marielle Mathiassen

Customer Success Manager

marielle@gronnjobb.no

Alexandra Knoph

Customer Success Manager

Alexandra.Knoph@gronnjobb.no

Maja Viervoll

Customer Success Manager

maja@gronnjobb.no

(+47) 944 48 295

Therese Jeanette Haug

Customer Success Manager

therese.haug@gronnjobb.no

(+47) 959 60 752

Ida Årum

Customer Success Manager

ida@gronnjobb.no

Gabriel Bjørnson

Customer Success Manager

gabriel.bjornson@gronnjobb.no

Melissa Reid

Customer Success Manager

Melissa.Reid@gronnjobb.no

Therese Maylinn Dahlstrøm

Kundeservicemedarbeider

therese@gronnjobb.no

Miriam Rustad

Kundeservicemedarbeider

miriam.rustad@gronnjobb.no

Therese Gunnerud Hansen

Kundeservicemedarbeider

therese.hansen@gronnjobb.no

 

Salg og marked

Tore Bjørn Johnsen

Salgsleder

tb@gronnjobb.no

(+47) 977 15 171

Preben Thorbjørnsen

Salgsleder

preben@gronnjobb.no

Daniel Stene

Salgsleder

daniel.stene@gronnjobb.no

Christer Marthinsen

Salgsrådgiver

christer.marthinsen@gronnjobb.no

(+47) 969 45 126

Lars Kvitle

Salgsrådgiver

lars.kvitle@gronnjobb.no

(+47) 969 45 137

Pezhman Husseini

Salgsrådgiver

pezhman@gronnjobb.no

(+47) 969 45 136

Christer Johansen

Salgsrådgiver

christer.johansen@gronnjobb.no

(+47) 969 45 125

Christine Jensen

Salgsrådgiver

christine.jensen@gronnjobb.no

(+47) 969 45 135

Jan Erik Sælevik

Salgsrådgiver

jan.erik.salevik@gronnjobb.no

(+47) 969 45 134

Abdallah Idris

Salgsrådgiver

idris@gronnjobb.no

(+47) 969 45 132

Mats Skolemestra

Salgsrådgiver

mats.skolemestra@gronnjobb.no

(+47) 969 45 129

Linn Christin Haugerud

Salgsrådgiver

linn.haugerud@gronnjobb.no

(+47) 969 45 130

Joakim René Johansen

Salgsrådgiver

joakim.johansen@gronnjobb.no

(+47) 969 45 124

Azra Arifovic

Salgsrådgiver

azra@gronnjobb.no

(+47) 969 45 133

Jeanett Gulbrandsen

Salgsrådgiver

jeanett.gulbrandsen@gronnjobb.no

(+47) 969 45 131

Willy Sanneh

Salgsrådgiver

willy@gronnjobb.no

(+47) 969 45 115

Joachim Olsen

Salgsrådgiver

joachim.olsen@gronnjobb.no

(+47) 969 45 116

Bjørn-Nicklas Kubberød

Salgsrådgiver

bjorn.kubberod@gronnjobb.no

(+47) 969 45 117

Anders Øvereng

Salgsrådgiver

anders.overeng@gronnjobb.no

(+47) 969 45 128

Ina Hemstad

Salgsrådgiver

ina.hemstad@gronnjobb.no

(+47) 969 45 123

Leo Bjønnes

Salgsrådgiver

leo.bjonnes@gronnjobb.no

(+47) 969 45 127

Kristoffer Aandahl

Salgsrådgiver

kristoffer.aandahl@gronnjobb.no

(+47) 969 45 122

Emilie Remme Martinsen

Salgsrådgiver

emilie.martinsen@gronnjobb.no

(+47) 969 45 120

Kristoffer Ask Syvertsen

Salgsrådgiver

kristoffer.ask@gronnjobb.no

(+47) 969 45 121

Mohammed Muhedin

Salgsrådgiver

mohammed.muhedin@gronnjobb.no

(+47) 404 31 938

Josephine Martinelle

Salgsrådgiver

josephine.martinelle@gronnjobb.no

(+47) 404 27 391

Steffen Håkensen

Salgsrådgiver

steffen.hakensen@gronnjobb.no

(+47) 456 08 295

Joachim Gustavsen

Avd. leder, Salg og Marked

joachim@gronnjobb.no

(+47) 922 90 699

Simon Olsen

Kommunikasjonsrådgiver

simon.olsen@gronnjobb.no

(+47) 938 11 726

Cecilie Henriksen

Digital markedsfører

cecilie@gronnjobb.no

Ann Helen Fossheim

Digital markedsfører

ann.helen@gronnjobb.no

Petter Jacobsen

Videoprodusent

petter@gronnjobb.no

Dina Tømmervik

Grafisk designer

dina@gronnjobb.no

Mathias Hansen

Lead & Performance Manager

mathias.hansen@gronnjobb.no

 

Produkt

Kristin Rostad

CPO - Chief Product Officer

kristin@lyonfuture.no

Martin Myhrstuen

Teknisk Ansvarlig

martin.myhrstuen@lyonfuture.no

Geir Vattekar

Systemutvikler

geir@lyonfuture.no

Anders Bjørnstad Strandseter

Systemutvikler

anders@lyonfuture.no

Mathias Andersen

Systemutvikler

mathias@lyonfuture.no

Rene Leonard Aasen

Front End Utvikler

rene.Aasen@lyonfuture.no

Gine Marie Jonassen

Produktansvarlig Fagbank

gine@gronnjobb.no

(+47) 452 80 134

Tommy Waglen Major

Front End Utvikler

tommy.major@lyonfuture.no

Andrea Johansson

Quality Assurance

andrea.johansson@lyonfuture.no


Forretning

Dan Mario Røian

Daglig leder

dmr@gronnjobb.no

Tommy Westlie

Styreleder

tommy@gronnjobb.no

Hans Henrik Skaug

Økonomisjef

hanshenrik@gronnjobb.no

Sonja Urke Lauritzen

Rekruttering & Employer Branding

sonja.lauritzen@gronnjobb.no

Mona Schau

People & Culture Manager

mona.schau@gronnjobb.no

Bjørn Drange

COO

bjorn.drange@gronnjobb.no

Line Klungland Svendberg

CRM & IT Manager

line.svendberg@gronnjobb.no

Karriere i Grønn Jobb

På Grønn Jobb jobber det alt fra selgere, utviklere, designere, markedsførere, forretningsutviklere, fagpersoner og kreative sjeler.

BLI MED PÅ LAGET

Grønn Jobb Fagblogg

Vi har mange års erfaring innen arbeidsmiljø. Få med deg våre tips og nyheter, og bli oppdatert på HMS og ledelse ved å følge vår blogg. 

LES BLOGGEN VÅR
Mail ikon.svg
Send oss en mail

post@gronnjobb.no

Telefon ikon.svg
Ring oss

+47 69 79 11 30