Logg inn

Bedriftshelsetjeneste

Susanne Wilkens

Leder for BHT

Peter Sund

HMS verneingeniør

peter@gronnjobb.no

(+47) 920 48 430

Oddbjørn Hasle-Finstad

Bedriftsfysioterapeut & HMS rådgiver

oddbjorn@gronnjobb.no

(+47) 412 18 590

Gine Marie Jonassen

Kursansvarlig

gine@gronnjobb.no

(+47) 452 80 134

Ann Kristin Røssel

HMS-rådgiver

anki@gronnjobb.no

(+47) 901 82 502

Vera Ulriksen Norén

Autorisert helsesekretær

vera@gronnjobb.no

(+47) 69 33 66 11

Bård Wågø

HMS-rådgiver & yrkeshygieniker

bard@gronnjobb.no

(+47) 406 95 052

May Britt Søland

Bedriftsfysioterapeut & HMS rådgiver

maybritt@gronnjobb.no

(+47) 406 95 051

Øyvind Larseng

Bedriftslege & spes. allmennmedisin

oyvind@gronnjobb.no

(+47) 48 39 44 24

Kine Kjellemo

HMS-rådgiver & bedriftssykepleier

kine@gronnjobb.no

+47 951 46 404

Elisabeth Alexandersen

HMS-rådgiver/bedriftssykepleier

elisabeth@gronnjobb.no

(+47) 976 84 236


Marked og administrasjon

Dan Mario Røian

Daglig leder

dmr@gronnjobb.no

Tommy Westlie

Styreleder

tommy@gronnjobb.no

Rebecca Skauge

HR-sjef

rebecca@gronnjobb.no

(+47) 918 58 181

Kristin Hæsken

Økonomiansvarlig

kristin.haesken@gronnjobb.no

Tore Bjørn Johnsen

Salgsdirektør

tb@gronnjobb.no

Miriam Rustad

Administrasjonsmedarbeider

miriam.rustad@gronnjobb.no

Christine Ekenes-Fosback

Head of Customer Success

christine@gronnjobb.no

Camilla Larsen

Customer Success Agent

camilla@gronnjobb.no

Lene Habberstad

Customer Success Agent

lene@gronnjobb.no

Joachim Gustavsen

Markedsansvarlig

joachim@gronnjobb.no

(+47) 922 90 699

Simon Olsen

Kommunikasjonsrådgiver

simon.olsen@gronnjobb.no

(+47) 938 11 726


Konsulenter

Jesper Juul

Senior Konsulent

jesper.juul@gronnjobb.no

(+47) 906 82 850

Christer Marthinsen

Senior Konsulent

christer.marthinsen@gronnjobb.no

(+47) 906 55 598

Lars Kvitle

Senior Konsulent

lars.kvitle@gronnjobb.no

(+47) 45 78 78 69

Daniel Hansen

Senior Konsulent

daniel@gronnjobb.no

(+47) 458 77 395

Pezhman Husseini

Senior Konsulent

pezhman@gronnjobb.no

Emil Søderkvist

Senior Konsulent

emil.soderkvist@gronnjobb.no

(+47) 474 82 638

Christer Johansen

Senior Konsulent

christer.johansen@gronnjobb.no

(+47) 902 78 550

Christine Jensen

Konsulent

christine.jensen@gronnjobb.no

(+47) 474 83 670

Jan Erik Sælevik

Konsulent

jan.erik.salevik@gronnjobb.no

(+47) 458 77 402

Ida Årum

Konsulent

ida@gronnjobb.no

+47 458 77 404

Awil Mahmed

Konsulent

awil@gronnjobb.no

Sander Solli

Konsulent

sander@gronnjobb.no

Tobias Gustavsen

Konsulent

tobias@gronnjobb.no

(+47) 458 77 395

Marte Fløien

Konsulent

marte@gronnjobb.no

Jobb i Grønn Jobb

På Grønn Jobb jobber det alt fra selgere, utviklere, designere, markedsførere, forretningsutviklere, fagpersoner og kreative sjeler.

BLI MED PÅ LAGET

Grønn Jobb Blogg

Vi har mange års erfaring innen arbeidsmiljø. Få med deg våre tips og nyheter, og bli oppdatert på HMS og ledelse ved å følge vår blogg. 

LES BLOGGEN VÅR