Search Green  Søk     Vertical Divider Dark    Chat grønn  Kontakt oss     Vertical Divider Dark    69 79 11 30     Vertical Divider Dark    Logg inn   Logg inn


Bli kjent med noen av våre ansatte

 

 

 

 

Fagpersoner

Peter Sund

Business Development Manager & HMS-verneingeniør

peter@gronnjobb.no

(+47) 920 48 430

Oddbjørn Hasle-Finstad

Faglig leder & HMS rådgiver

oddbjorn@gronnjobb.no

(+47) 412 18 590

Ann Kristin Røssel

HMS-rådgiver

anki@gronnjobb.no

(+47) 901 82 502

Vera Ulriksen Norén

Autorisert helsesekretær

vera@gronnjobb.no

(+47) 69 33 66 11

May Britt Søland

Bedriftsfysioterapeut & HMS rådgiver

maybritt@gronnjobb.no

(+47) 406 95 051

Øyvind Larseng

Bedriftslege & spes. allmennmedisin

oyvind@gronnjobb.no

(+47) 48 39 44 24

Linn Ulvøy

Coach

linn@gronnjobb.no

(+47) 472 52 725

Ruben Blix

Bedriftssykepleier

ruben@gronnjobb.no

Linda Andresen

HMS-rådgiver & bedriftssykepleier

linda@gronnjobb.no

(+47) 954 62 854

Viet Quoc Phung

HMS-rådgiver

viet@gronnjobb.no

(+47) 482 41 657

Trineline Joramo-Hustvedt

BHT-koordinator & sykepleier

trineline@gronnjobb.no

(+47) 973 45 323

Pernilla Elverhøi

Naprapat

pernilla.elverhoi@gronnjobb.no

Linda Nilsen

HMS-rådgiver

linda.nilsen@gronnjobb.no

Anders Brunvoll

HMS-rådgiver

anders.brunvoll@gronnjobb.no

Jenni Marie Bjørnstad Johannessen

HMS-rådgiver

jennimarie@gronnjobb.no


Marked og administrasjon

Dan Mario Røian

Daglig leder

dmr@gronnjobb.no

Tommy Westlie

Styreleder

tommy@gronnjobb.no

Hans Henrik Skaug

Økonomisjef

hanshenrik@gronnjobb.no

Kristin Hæsken

Økonomiansvarlig

kristin.haesken@gronnjobb.no

Tore Bjørn Johnsen

Salgssjef

tb@gronnjobb.no

Marielle Mathiassen

Salgsveileder

marielle@gronnjobb.no

Miriam Rustad

Administrasjonsmedarbeider

miriam.rustad@gronnjobb.no

Camilla Larsen

Leder for kundesuksess

camilla@gronnjobb.no

Alexandra Knoph

Customer Success Manager

Alexandra.Knoph@gronnjobb.no

Kaare Lenton

Kundekoordinator

kaare@gronnjobb.no

Therese Maylinn Dahlstrøm

Customer Success Agent

therese@gronnjobb.no

Suzanne Svensen

Customer Success Agent

suzanne@gronnjobb.no

Joachim Gustavsen

Markedssjef

joachim@gronnjobb.no

(+47) 922 90 699

Simon Olsen

Kommunikasjonsrådgiver

simon.olsen@gronnjobb.no

(+47) 938 11 726

Cecilie Henriksen

Digital markedsfører

cecilie@gronnjobb.no

Petter Jacobsen

Videoprodusent

petter@gronnjobb.no

Dina Tømmervik

Grafisk designer

dina@gronnjobb.no

Fredrik Nilsen

Customer Success Manager

fredrik@gronnjobb.no


Salgsrådgivere

Christer Marthinsen

Salgsrådgiver

christer.marthinsen@gronnjobb.no

(+47) 973 40 355

Lars Kvitle

Salgsrådgiver

lars.kvitle@gronnjobb.no

(+47) 973 39 736

Pezhman Husseini

Salgsrådgiver

pezhman@gronnjobb.no

(+47) 973 40 635

Christer Johansen

Salgsrådgiver

christer.johansen@gronnjobb.no

(+47) 973 40 014

Christine Jensen

Salgsrådgiver

christine.jensen@gronnjobb.no

(+47) 973 38 923

Jan Erik Sælevik

Salgsrådgiver

jan.erik.salevik@gronnjobb.no

(+47) 973 40 652

Ida Årum

Salgsrådgiver

ida@gronnjobb.no

(+47) 973 38 736

Awil Mahmed

Salgsrådgiver

awil@gronnjobb.no

(+47) 973 40 168

Alexander Johnsen

Salgsrådgiver

alexander.johnsen@gronnjobb.no

Abdallah Idris

Salgsrådgiver

idris@gronnjobb.no

Herman Kvalheim

Salgsrådgiver

herman@gronnjobb.no

(+47) 973 39 275

Patrick Martinsen

Salgsrådgiver

patrick@gronnjobb.no

Anders Gøransson

Salgsrådgiver

anders@gronnjobb.no

 

Utvikling

Kristin Rostad

Produkteier

kristin@lyonfuture.no

Geir Vattekar

Systemutvikler

geir@lyonfuture.no

Anders Bjørnstad Strandseter

Systemutvikler

anders@lyonfuture.no

Mathias Andersen

Systemutvikler

mathias@lyonfuture.no

Rene Leonard Aasen

Front End Utvikler

rene.Aasen@lyonfuture.no

Gine Marie Jonassen

Produktansvarlig Fagbank

gine@gronnjobb.no

(+47) 452 80 134

Karriere i Grønn Jobb

På Grønn Jobb jobber det alt fra selgere, utviklere, designere, markedsførere, forretningsutviklere, fagpersoner og kreative sjeler.

BLI MED PÅ LAGET

Grønn Jobb Fagblogg

Vi har mange års erfaring innen arbeidsmiljø. Få med deg våre tips og nyheter, og bli oppdatert på HMS og ledelse ved å følge vår blogg. 

LES BLOGGEN VÅR
Mail ikon.svg
Send oss en mail

post@gronnjobb.no

Telefon ikon.svg
Ring oss

+47 69 79 11 30