Logg inn


Møt noen av våre ansatte

 

 

 

 

 

 

 

Fagpersoner

Peter Sund

Faglig leder og HMS-verneingeniør

peter@gronnjobb.no

(+47) 920 48 430

Oddbjørn Hasle-Finstad

Bedriftsfysioterapeut & HMS rådgiver

oddbjorn@gronnjobb.no

(+47) 412 18 590

Rebecca Skauge

HR-sjef

rebecca@gronnjobb.no

(+47) 918 58 181

Ann Kristin Røssel

HMS-rådgiver

anki@gronnjobb.no

(+47) 901 82 502

Vera Ulriksen Norén

Autorisert helsesekretær

vera@gronnjobb.no

(+47) 69 33 66 11

Bård Wågø

HMS-rådgiver & yrkeshygieniker

bard@gronnjobb.no

(+47) 406 95 052

May Britt Søland

Bedriftsfysioterapeut & HMS rådgiver

maybritt@gronnjobb.no

(+47) 406 95 051

Øyvind Larseng

Bedriftslege & spes. allmennmedisin

oyvind@gronnjobb.no

(+47) 48 39 44 24

Kine Kjellemo

HMS-rådgiver & bedriftssykepleier

kine@gronnjobb.no

+47 951 46 404

Linn Ulvøy

Coach

linn@gronnjobb.no

(+47) 472 52 725


Marked og administrasjon

Dan Mario Røian

Daglig leder

dmr@gronnjobb.no

Tommy Westlie

Styreleder

tommy@gronnjobb.no

Susanne Wilkens

Leder for BHT

susanne@gronnjobb.no

Kristin Hæsken

Økonomiansvarlig

kristin.haesken@gronnjobb.no

Tore Bjørn Johnsen

Salgsdirektør

tb@gronnjobb.no

Bjarne Olsen

Business Performance Manager

bjarne@gronnjobb.no

Miriam Rustad

Administrasjonsmedarbeider

miriam.rustad@gronnjobb.no

Gine Marie Jonassen

Kursansvarlig

gine@gronnjobb.no

(+47) 452 80 134

Christine Ekenes-Fosback

Head of Customer Success

christine@gronnjobb.no

Camilla Larsen

Kundekoordinator

camilla@gronnjobb.no

Kaare Lenton

Kundekoordinator

kaare@gronnjobb.no

Joachim Gustavsen

Markedssjef

joachim@gronnjobb.no

(+47) 922 90 699

Simon Olsen

Kommunikasjonsrådgiver

simon.olsen@gronnjobb.no

(+47) 938 11 726

Cecilie Henriksen

Digital markedsfører

cecilie@gronnjobb.no

Petter Jacobsen

Videoprodusent

petter@gronnjobb.no

Dina Tømmervik

Grafisk designer

dina@gronnjobb.no


Salgsrådgivere

Jesper Juul

Salgsrådgiver

jesper.juul@gronnjobb.no

(+47) 69 3018 73

Christer Marthinsen

Salgsrådgiver

christer.marthinsen@gronnjobb.no

(+47) 69 30 18 64

Lars Kvitle

Salgsrådgiver

lars.kvitle@gronnjobb.no

(+47) 69 30 18 75

Daniel Hansen

Salgsrådgiver

daniel@gronnjobb.no

(+47) 69 30 18 68

Pezhman Husseini

Salgsrådgiver

pezhman@gronnjobb.no

(+47) 69 30 18 84

Emil Søderkvist

Salgsrådgiver

emil.soderkvist@gronnjobb.no

(+47) 69 30 18 70

Christer Johansen

Salgsrådgiver

christer.johansen@gronnjobb.no

(+47) 69 30 18 63

Christine Jensen

Salgsrådgiver

christine.jensen@gronnjobb.no

Jan Erik Sælevik

Salgsrådgiver

jan.erik.salevik@gronnjobb.no

(+47) 69 30 18 72

Ida Årum

Salgsrådgiver

ida@gronnjobb.no

(+47) 69 30 18 71

Awil Mahmed

Salgsrådgiver

awil@gronnjobb.no

(+47) 69 30 18 83

Sander Solli

Salgsrådgiver

sander@gronnjobb.no

(+47) 69 30 18 89

Tobias Gustavsen

Salgsrådgiver

tobias@gronnjobb.no

(+47) 69 30 18 88

Utvikling

Kristin Rostad

Produkteier

kristin@lyonfuture.no

Thomas Nakken

Teknisk direktør

thomas@lyonfuture.no

Geir Vattekar

Systemutvikler

geir@lyonfuture.no

Marius Wallin

UX-designer

marius@lyonfuture.no

Stian Rustad

Systemutvikler

stian@lyonfuture.no

Mathias Andersen

Systemutvikler

stian@gronnjobb.no

Karriere i Grønn Jobb

På Grønn Jobb jobber det alt fra selgere, utviklere, designere, markedsførere, forretningsutviklere, fagpersoner og kreative sjeler.

BLI MED PÅ LAGET

Grønn Jobb Fagblogg

Vi har mange års erfaring innen arbeidsmiljø. Få med deg våre tips og nyheter, og bli oppdatert på HMS og ledelse ved å følge vår blogg. 

LES BLOGGEN VÅR
Mail ikon.svg
Send oss en mail

post@gronnjobb.no

Telefon ikon.svg
Ring oss

+47 69 79 11 30