Telefon ikon  69 79 11 30      Vertical Divider Dark      Mail ikon  Kontakt oss      Vertical Divider Dark         Logg inn knapp GJ - hvit 1


Bli kjent med noen av våre ansatte

 

 

 

 

 

 

Fagpersoner

Peter Sund

Faglig leder og HMS-verneingeniør

peter@gronnjobb.no

(+47) 920 48 430

Oddbjørn Hasle-Finstad

Bedriftsfysioterapeut & HMS rådgiver

oddbjorn@gronnjobb.no

(+47) 412 18 590

Ann Kristin Røssel

HMS-rådgiver

anki@gronnjobb.no

(+47) 901 82 502

Vera Ulriksen Norén

Autorisert helsesekretær

vera@gronnjobb.no

(+47) 69 33 66 11

May Britt Søland

Bedriftsfysioterapeut & HMS rådgiver

maybritt@gronnjobb.no

(+47) 406 95 051

Øyvind Larseng

Bedriftslege & spes. allmennmedisin

oyvind@gronnjobb.no

(+47) 48 39 44 24

Linn Ulvøy

Coach

linn@gronnjobb.no

(+47) 472 52 725

Ruben Blix

Bedriftssykepleier

ruben@gronnjobb.no

Linda Andresen

HMS-rådgiver & bedriftssykepleier

linda@gronnjobb.no

(+47) 954 62 854

Viet Quoc Phung

HMS-rådgiver

viet@gronnjobb.no

(+47) 482 41 657

Trineline Joramo-Hustvedt

BHT-koordinator & sykepleier

trineline@gronnjobb.no

(+47) 973 45 323

Tamara Bernardi

Konsulent Miljøfyrtårn

tamara@gronnjobb.no

(+47) 952 70 074


Marked og administrasjon

Dan Mario Røian

Daglig leder

dmr@gronnjobb.no

Tommy Westlie

Styreleder

tommy@gronnjobb.no

Kristin Hæsken

Økonomiansvarlig

kristin.haesken@gronnjobb.no

Tore Bjørn Johnsen

Salgsdirektør

tb@gronnjobb.no

Marielle Mathiassen

Salgsveileder

marielle@gronnjobb.no

Bjarne Olsen

Business Performance Manager

bjarne@gronnjobb.no

Miriam Rustad

Administrasjonsmedarbeider

miriam.rustad@gronnjobb.no

Gine Marie Jonassen

Kursansvarlig

gine@gronnjobb.no

(+47) 452 80 134

Camilla Larsen

Kundekoordinator

camilla@gronnjobb.no

Kaare Lenton

Kundekoordinator

kaare@gronnjobb.no

Joachim Gustavsen

Markedssjef

joachim@gronnjobb.no

(+47) 922 90 699

Simon Olsen

Kommunikasjonsrådgiver

simon.olsen@gronnjobb.no

(+47) 938 11 726

Cecilie Henriksen

Digital markedsfører

cecilie@gronnjobb.no

Petter Jacobsen

Videoprodusent

petter@gronnjobb.no

Dina Tømmervik

Grafisk designer

dina@gronnjobb.no


Salgsrådgivere

Christer Marthinsen

Salgsrådgiver

christer.marthinsen@gronnjobb.no

(+47) 973 40 355

Lars Kvitle

Salgsrådgiver

lars.kvitle@gronnjobb.no

(+47) 973 39 736

Pezhman Husseini

Salgsrådgiver

pezhman@gronnjobb.no

(+47) 973 40 635

Christer Johansen

Salgsrådgiver

christer.johansen@gronnjobb.no

(+47) 973 40 014

Christine Jensen

Salgsrådgiver

christine.jensen@gronnjobb.no

(+47) 973 38 923

Jan Erik Sælevik

Salgsrådgiver

jan.erik.salevik@gronnjobb.no

(+47) 973 40 652

Ida Årum

Salgsrådgiver

ida@gronnjobb.no

(+47) 973 38 736

Awil Mahmed

Salgsrådgiver

awil@gronnjobb.no

(+47) 973 40 168

Sander Solli

Salgsrådgiver

sander@gronnjobb.no

(+47) 973 40 129

Alexander Hestengen

Salgsrådgiver

alexander@gronnjobb.no

Utvikling

Kristin Rostad

Produkteier

kristin@lyonfuture.no

Thomas Nakken

Teknisk direktør

thomas@lyonfuture.no

Geir Vattekar

Systemutvikler

geir@lyonfuture.no

Marius Wallin

UX-designer

marius@lyonfuture.no

Stian Rustad

Systemutvikler

stian@lyonfuture.no

Mathias Andersen

Systemutvikler

mathias@lyonfuture.no

Karriere i Grønn Jobb

På Grønn Jobb jobber det alt fra selgere, utviklere, designere, markedsførere, forretningsutviklere, fagpersoner og kreative sjeler.

BLI MED PÅ LAGET

Grønn Jobb Fagblogg

Vi har mange års erfaring innen arbeidsmiljø. Få med deg våre tips og nyheter, og bli oppdatert på HMS og ledelse ved å følge vår blogg. 

LES BLOGGEN VÅR
Mail ikon.svg
Send oss en mail

post@gronnjobb.no

Telefon ikon.svg
Ring oss

+47 69 79 11 30