Logg inn

Grønn Jobb Bedriftshelsetjeneste

 

Peter Sund

Daglig leder & HMS verneingeniør

peter@gronnjobb.no

(+47) 920 48 430

Oddbjørn Hasle-Finstad

Bedriftsfysioterapeut & HMS rådgiver

oddbjorn@gronnjobb.no

(+47) 412 18 590

Ruben Blix

Kvalitetskoord. & Bedriftssykepleier

ruben@gronnjobb.no

(+47) 955 23 982

Linda C. Nilsen

Bedriftssykepleier & HMS rådgiver

linda@gronnjobb.no

(+47) 916 23 562

Gine Marie Jonassen

Kundekoordinator

gine@gronnjobb.no

(+47) 905 96 466

Ann Kristin Røssel

HMS rådgiver

anki@gronnjobb.no

(+47) 901 82 502

Anne Eriksen

Kundekoordinator

anne@gronnjobb.no

(+47) 940 80 790

Vera Ulriksen Norén

Autorisert helsesekretær

vera@gronnjobb.no

(+47) 69 33 66 11

Elisabeth Ingebrigsten

Kundekoordinator

elisabeth@gronnjobb.no

(+47) 469 86 482

Hege Martinsen

HMS rådgiver & NLP coach

hege@gronnjobb.no

(+47) 469 80 616

Bård Wågø

HMS rådgiver & yrkeshygieniker

bard@gronnjobb.no

(+47) 406 95 052

May Britt Søland

Bedriftsfysioterapeut & HMS rådgiver

maybritt@gronnjobb.no

(+47) 406 95 051

Øyvind Larseng

Bedriftslege & spes. allmennmedisin

oyvind@gronnjobb.no

(+47) 924 99 917

Jobb i Grønn Jobb

På Grønn Jobb jobber det alt fra selgere, utviklere, designere, markedsførere, forretningsutviklere, fagpersoner og kreative sjeler.

BLI MED PÅ LAGET

Grønn Jobb Blogg

Vi har mange års erfaring innen arbeidsmiljø. Få med deg våre tips og nyheter, og bli oppdatert på HMS og ledelse ved å følge vår blogg. 

LES BLOGGEN VÅR